ads

Herákova obrana

Tak ako Pčolinského prípad dokázal, že Sme rodina sú rovnakí mafiáni ako Smer, v máji sa odkopalo odporne pokrytecké a politiku našich ľudí vyznávajúce OĽaNO na kauze poslanca Heráka. Zrazu prezumpcia neviny, bol problém ho dostať z parlamentu a nakoniec ho až do decembra živili z našich peňazí ako zamestnanca strany. Aj v tomto ohľade platí, že od čias smerovlád sa veľa nezmenilo. 

--------
Pôvodný text z mája 2021:
Poslanec Herák je obvinený zo zneužívania maloletých. Nie som si celkom istý, či jeho obrana tupým predsudkom voči deťom z detských domov je pri stereotypoch spojených s jeho aktuálnym povolaním správna voľba. Zvlášť pre niekoho, kto by ochotne poprel čokoľvek, len aby si šplhol u Matoviča. 

Situácia sa v roku 2021 vyhrotila tak, že ak nechcem neustále dostávať trestné oznámenia alebo mailové vyhrážky, nemôžem ani zďaleka všetky svoje vtipy dávať verejne. Preto viac ako 590 tých drsnejších nájdete len v mojej mobilnej appke. Ak si ju za 2 eurá mesačne predplatíte, podporíte moju tvorbu a dostanete Obludu bez cenzúry aj reklám. Tu sa appka sťahuje:

 

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Experimentálne sú zasa zapnuté komentáre. Uvidíme, ako to dlho to vydrží.