ads

Mobilná aplikácia

Cynická obluda priamo v telefóne

Najlepší spôsob, ako pozerať Cynickú obludu je stiahnuť si appku priamo do mobilu alebo tabletu. 

Sťahuj pre iOS                                     Sťahuj pre Android
   
Appku môžeš používať úplne zadarmo. Na základnú verziu nepotrebuješ žiadne predplatné. Ak chceš kompletnú Cynickú obludu a navyše podporiť jej autora v ďalšej tvorbe, môžeš si appku predplatiť. Za hocijaké používanie appky vopred veľmi pekne ďakujem. 

Predplatné stojí symbolických 1.99 eur mesačne, alebo ešte výhodnejšie 19.99 eur ročneV bezplatnej verzii appky uvidíš 30 najnovších verejných vtipov a najmä ti o každom môže prísť notifikácia, takže ti už žiadny neujde. 

S predplatným dostaneš oveľa viac:

- Cynickú obludu úplne bez cenzúry.

- Bonusový obsah, ktorý sa neobjaví na webe ani na Facebooku, pretože je určený fanúšikom a pre širokú verejnosť by ho bola škoda. Už teraz to je viac ako 666 vtipov a neustále pribúdajú nové.

- Kompletný archív Cynickej obludy obsahujúci viac ako 5000 doteraz vytvorených vtipov. 

Vyhľadávanie v tisícoch obrázkov Cynickej obludy podľa množstva tagov, ktorými jednotlivé obrázky celé roky poctivo označujem. Takže ak chceš všetky vtipy s Andrejom Dankom, alebo všetky vtipy s dezolátmi, zobrazíš si ich za pár sekúnd. 

- Nebudú ťa otravovať žiadne reklamy.

- Samozrejme na všetky vtipy si vieš zapnúť notifikácie, takže si ich môžeš pozrieť skôr ako ostatní.

- A najmä, Cynická obluda ťa bude mať radšej, pretože mi dávaš podporu, ktorá mi umožňuje robiť tieto vtipy aj napriek neustálemu zastašovaniu, trestným oznámeniam, vyhrážkam a iným pokusom ma umlčať.


Predplatné stojí 1.99 eur mesačne, alebo 19.99 eur na rok. Platby sa obnovujú automaticky, pokiaľ ich nezrušíš. A samozrejme zrušiť ich môžeš hocikedy

Aplikácia je dostupná pre iOS aj pre Android.


Sťahuj pre iOS                                     Sťahuj pre Android