ads

Nezávislý humor je v tvojich rukách

 

Môžu mať všetko, ale nie humor

MÔŽU MAŤ VŠETKO. Teda aspoň to tak vyzerá. Ale jedna vec, ktorú nemôžu mať títo ani žiadni iní politici, je humor. A to ich hrozne štve, lebo humor má veľkú silu a oni ho nedokážu ovládnuť. Politici humor nevedia, a ich hujerovskí poskoci a pritakávači ho nevedia duplom.

A tak sa aspoň snažia humor zničiť - vyhrážajú sa, podávajú trestné oznámenia, organizujú hysterické diskreditačné kampane, snažia sa jeho autorov cancelnúť, nahlasovať ich, zastrašovať, štvať na nich luzu všetkého typu a všelijako im znepríjemňovať život. Najnovšie už prišla dokonca aj podobrotky ponuka na "lepšiu monetizáciu".

Ale humor drží. Cynická obluda drží. Nemôžu ma obviniť ani len z toho, že pracujem pre opozíciu, lebo si robím vtipy úplne zo všetkých. Tá nezávislosť ich štve najviac.

A zdrojom mojej nezávislosti ste vy. Vaša podpora. Len vďaka nej môžem tvoriť slobodne a zároveň žiť slobodne. Môžem dokonca robiť vtipy, ktoré by žiadne médium neuverejnilo a viem, že mojich najvernejších podporovateľov pobavia.

Všetky takéto vtipy, vtipy ktoré by mi mohli pôsobiť problémy v bežnom živote, dávam len do svojej mobilnej aplikácie.

Appka je najlepší spôsob, ako si prezerať Cynickú obludu.
S jej predplatným získaš:

Bonusový obsah, ktorý sa neobjaví na webe ani na Facebooku, pretože je určený fanúšikom a pre širokú verejnosť by ho bola škoda. Už teraz to je viac ako 910 vtipov.
- Je úplne bez reklám.
- Možnosť dostávať notifikácie vždy, keď je nový vtip, takže ti žiadny neujde. 
- Nové obrázky si pozrieš oveľa skôr ako ostatní.
Vyhľadávanie v tisícoch obrázkov Cynickej obludy
- A najmä, Cynická obluda ťa bude mať radšej, pretože platíš!


Predplatné stojí 1,99 EUR mesačne, alebo 19,99 EUR na rok. Platby sa obnovujú automaticky, pokiaľ ich nezrušíš. Môžeš ho zrušiť úplne hocikedy. 

Aplikácia je dostupná pre iOS aj pre Android.

Sťahuj pre iOS                                     Sťahuj pre Android
   

Appku sa oplatí stiahnuť, aj keď platiť nechceš. Môžeš ju používať aj bez predplatného. Zadarmo uvidíš 30 najnovších verejných vtipov a môžeš aj dostávať notifikácie, aby ti žiadny neušiel. Viac sa dočítaš tu.


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Experimentálne sú zasa zapnuté komentáre. Uvidíme, ako to dlho to vydrží.