ads

Podpor vtipy bez cenzúry


Cirkvi ťa o podporu nežiadajú, jednoducho si ju vezmú. 

Cynická obluda však ani zďaleka nie je také bezškrupulózne hovado. O tvoju podporu ťa žiadam a je to na tebe, ako sa rozhodneš. 

Chápeš, úplne dobrovoľne, to už kde sme!

Ak si stiahneš a predplatíš moju mobilnú appku, tvoje dve eurá mesačne mi umožnia naďalej slobodne, bez cenzúry a obavy z ďalších trestných oznámení a vyhrážok robiť si srandu zo všetkého, čo si to zaslúži. 

Napríklad aj z cirkví. 

A ty sa budeš môcť baviť na vtipoch, lebo tie sú kopukrát to jediné, na čom sa vo všeobecnom marazme takto nastavenej spoločnosti dá ešte baviť. 


Appka je najlepší spôsob, ako si prezerať Cynickú obludu.
S jej predplatným získaš:

Bonusový obsah, ktorý sa neobjaví na webe ani na Facebooku, pretože je určený fanúšikom a pre širokú verejnosť by ho bola škoda. Už teraz to je viac ako 610 vtipov.
- Je úplne bez reklám.
- Možnosť dostávať notifikácie vždy, keď je nový vtip, takže ti žiadny neujde. 
- Nové obrázky si pozrieš oveľa skôr ako ostatní.
Vyhľadávanie v tisícoch obrázkov Cynickej obludy
- A najmä, Cynická obluda ťa bude mať radšej, pretože platíš!


Predplatné stojí 1,99 EUR mesačne, alebo 19,99 EUR na rok. Platby sa obnovujú automaticky, pokiaľ ich nezrušíš. Môžeš ho zrušiť úplne hocikedy. 

Appku sa oplatí stiahnuť, aj keď platiť nechceš. Môžeš ju používať aj bez predplatného. Zadarmo uvidíš 30 najnovších verejných vtipov a môžeš aj dostávať notifikácie, aby ti žiadny neušiel. Viac sa dočítaš tu.

Aplikácia je dostupná pre iOS aj pre Android.


Sťahuj pre iOS                                     Sťahuj pre Android
   

2 komentáre :

  1. Není mi úplně jasné, jak zrušit předplatné - je jiná cesta než zablokovat platbu v mém bankovnictví? V appce na to tlačítko není a v Play Store tu možnost také nevidím...

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Môžete to zrušiť priamo vo svojom telefóne, tam kde spravujete všetky predplatné. Alebo mi napíšte mi na cynickaobluda@gmail.com, pomôžem vám s tým.

      Odstrániť

Experimentálne sú zasa zapnuté komentáre. Uvidíme, ako to dlho to vydrží.