ads

Sulíkove priority

Aby sme si nemysleli, že Matovič bol jediný sebastredný sedlák, ktorý nám v roku 2022 robil hanbu, tak nezabúdajme ani na jeho úhlavného nepriateľa Sulíka. Ten dal tiež pár pekných klincov do rakvy nádeje, že v tejto krajine bude ľuďom s vkusom niekedy lepšie. Toto je vtip z mája.  

-----------
Pôvodný text z mája 2022

Jediným vládnym predstaviteľom, ktorý nebol v NRSR počas príhovoru ukrajinského prezidenta bol Richard Sulík. Bol totiž ofukovať buranskú zbohatlícku rodinu Geissovcov, lebo tak si on predstavuje efektívne využitie ministerského času počas vojny a koaličnej krízy.

Nie je to ľahké ustrážiť si v týchto časoch nezávislosť a môcť robiť vtipy o komkoľvek. Podarilo sa mi to jedine vďaka podpore predplatiteľov, ktorí majú moju mobilnú appku. Ak chcete necenzurovanú Cynickú obludu s viac ako 730 neverejnými vtipmi navyše a patriť medzi priamych podporovateľov mojej tvorby, tu si ju stiahnite:

 

3 komentáre :

 1. Mám v p... na lehátku...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sulík ma ako voliča SaS už niekoľkýkrát veľmi sklamal, nedivil by som sa, keby túto myšlienku vyslovil aj v skutočnosti (v hlave ju určite mal) :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ty si taký volič SaS, ako je môj pes vegetarián.

   Odstrániť

Experimentálne sú zasa zapnuté komentáre. Uvidíme, ako to dlho to vydrží.