Na republikovej rade KDH prijalo hnutie uznesenie (citát v ľavej bubline), v ktorom sa sťažuje na to, čo všetko spôsobili vlády Smeru. Vtipné na ňom je, že nevytýkajú vládam Smeru nič, k čomu by aj sami radi nezvykli priložiť ruku. Akurát to Smer zvládol bez ich oficiálnej spoluúčasti pri válove.
Veľmi úprimný vtip nielen o zmene Ficovho postoja k Ukrajine ale aj o slovenskej povahe som urobil. Z pochopiteľných dôvodov bude lepšie ním nedráždiť verejnosť. Preto je len na Patreone a mobilnej appke. Moji podporovatelia ho tam už vidia a vy môžete tiež. Treba na to len symbolické predplatné, ktorým podporíte slobodný humor. Začnite tým, že si stiahnete appku:

Žiadne komentáre :
Zverejnenie komentára
Experimentálne sú zasa zapnuté komentáre. Uvidíme, ako to dlho to vydrží.