Keď sa pred rokmi Putin pochválil naaranžovanými fotkami na koni, mysleli sme si, že to bol len taký flex chradnúceho diktátora. Ale ono to v skutočnosti boli zábery z nakrúcania inštruktážneho videa o odporúčaných spôsoboch prepravy obyvateľstva v roku 2026.
So smerákmi a Tateom som dnes spravil ešte jeden vtip. Je o tom, čoho má táto krajina naozaj prebytok. Zároveň je to bonus špeciálne určený pre mojich podporovateľov. Už ho majú na Patreone a v mobilnej appke. Všade tam ho stráži drobné predplatné, ktorým podporíte existenciu slobodného humoru. Vopred vďaka za to. Začnite tým, že si stiahnete appku:

Žiadne komentáre :
Zverejnenie komentára
Experimentálne sú zasa zapnuté komentáre. Uvidíme, ako to dlho to vydrží.